Technika usuwania odpadów

Nestro projektuje, produkuje i montuje wysokowydajne systemy odciągu i filtracji wykorzystywane w procesie segregacji materiałów wtórnych.  We współpracy z największymi  firmamz  branży segregowania  odpadów oraz  technologii przesyłu i transportowania surowców powstają kompletne, precyzyjnie dopasowane do zadań instalacje sortujące dla zakładów utylizacji odpadów.

Najwyższy zysk dzięki ekoinnowacyjnych rozwiązaniach odciągowych Nestro:

  • precyzyjne oddzielanie materiałów lekkich i ciężkich poprzez zastosowanie separacji powietrzem
  • oddzielanie surowców od powietrza procesowego w separatorze
  • końcowa filtracja i oczyszczanie zużytego powietrza

Rezultatem jest znaczne zminimalizowanie zużycia energii oraz optymalny klimat na stanowisku pracy, bez czynników stanowiących zagrożenie dla zdrowia. Odpowiednio zaprojektowane materiały i komponenty układu przyczyniają się do bezawaryjnego przebiegu pracy oraz wysokiej żywotności urządzeń.

Nasza wiedza fachowa zgromadzona w ciągu 30 lat doświadczeń oraz współpraca z uznanymi partnerami jest dla nas podstawą ekonomicznych i wysokowydajnych instalacji w dziedzinie recyklingu i technologii ochrony środowiska.

Od 1986 roku NESTRO tworzy koncepcje, projektuje i produkuje systemy wyciagowe i filtracyjne do kompletnych instalacji recyklingowo - sortujacych, kabin rozdzielajacych i innych procesow ktorym towarzyszy generowanie pylow.

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul: Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj