DREMA dzieciom- zaangażowanie Nestro w projekt dla Caritas Polska

Drema Dzieciom – to idea, w ramach której na terenie targowym w Poznaniu odbyły się dwa przedsięwzięcia: Fabryka Mebli na Żywo oraz Polska Fabryka Mebli. Szczytny cel przyświecający uczestnikom oraz fakt, że wszystkie wykreowane produkty zostały przekazane na cele charytatywne sprawiły, że projekt Drema Dzieciom nabrał szczególnego charakteru i cieszył się dużym zainteresowaniem.


Projekt Drema Dzieciom po raz kolejny pomógł spełniać dziecięce marzenia dlatego włączyła się w jego realizację również marka NESTRO. Podczas czterech dni targowych , goście odwiedzający teren Międzynarodowych Targów Poznańskich mogli obserwować poszczególne etapy produkcji zaprojektowanych łóżek dziecięcych.

Tegoroczna FMnŻ była naprawdę szczególnym wydarzeniem, ponieważ grupa wyjątkowych ludzi, przedsiębiorstw z branży meblowej, studentów Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz firma NESTRO z ogromnym zaangażowaniem stworzyli razem wiele łóżek dzięcięcych. Zostały one przekazane na cele charytatywne i poprzez współpracę z Fundacją Caritas Polska, trafią do najbardziej potrzebujących Domów Dziecka.

 

 5818ec50a61b4.jpg

 5818ebced6ab7.jpg

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj