Fairplay 2016 dla NESTRO i nominacja dla głównej statuetki!

Z radością informujemy, że firma NESTRO uzyskała po weryfikacji oraz audycie w przedsiębiorstwie , tytuł i certyfikat jakości biznesu: „ PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2016”.
Za realizowane działania CSR, firma dodatkowo była nominowana do głównej statuetki ”PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2016”
„Przedsiębiorstwo Fair Play” jest ogólnopolskim programem, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Program ten ma na celu promowanie etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z klientami, kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Przyznanie NESTRO PPHU Sp.zo.o. tego prestiżowego tytułu i certyfikatu to również wyróżnienie wszystkich współpracowników za ich zaangażowanie i wpływ na rozwój firmy.Dziękujemy!

Więcej na stronie : http://przedsiebiorstwo.fairplay.pl/laureaci-przedsiebiorst…

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj