Zapraszamy na prezentację nowatorskich rozwiązań Nestro na BUDMA/WINDOORTECH 2017.

Przyszłość zaczęła się wczoraj! To, o czym czytaliśmy na kartach książek science-fiction, stało się naszą codziennością! Parafrazując tytuł filmu z serii Jamesa Bonda ” Rzeczywistość to za mało”, już   we wtorek   7.02.2017 na targach WINDOORTECH BUDMA w Poznaniu, zadebiutuje NESTRO wirtualna i rozszerzona rzeczywistość!

Rozszerzona rzeczywistość AR Augmented Reality, to technologia która pozwala w realnym czasie łączyć obraz świata rzeczywistego z animacją 3D i w ten sposób uzupełniać lub rozszerzać widzialną rzeczywistość. Aby skorzystać z tych niesamowitych wrażeń   i zobaczyć urządzenia NESTRO lewitujące podczas pracy , zapraszamy Ciebie od wtorku na nasze stoisko w pawilonie 5a gdzie będzie można pobrać na telefon lub tablet aplikację NESTRO, która zrewolucjonizuje obszar postrzegania i prezentacji urządzeń oraz ich ruchu. Natomiast NESTRO Wirtualna rzeczywistość VR , rozpali Twoją wyobraźnię i przesunie   granice Twojej percepcji!

W oparciu o grafikę trójwymiarową 3D, dzięki   okularom VR i dźwiękowi odetniesz się od bodźców zewnętrznych i staniesz się uczestnikiem wykreowanego świata wirtualnego, który przeniesie Ciebie do wentylatorów, wygarniaczy silosowych, ślimaków transportowych i……psss to tajemnica!

Napięcie rośnie, zapraszamy Cię zatem od wtorku do piątku do Poznania. Jeśli chcesz dostarczyć swoim zmysłom dodatkowych niespodzianek , to dobrze trafiłeś, bo „ rzeczywistość to za mało…”

 

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj