Rozszerzona rzeczywistość- NESTRO prekursorem rozwiązań tej technologii w branży...

Przyszłość zaczęła się wczoraj! Nasz  projekt wirtualnej rzeczywistości o  nazwie ” Rzeczywistość to za mało”, cieszył się  na targach WINDOORTECH BUDMA w Poznaniu ogromną popularnością i zdobył bardzo  duży rozgłos.


Bardzo wielu uczestników wykreowanego świata wirtualnego VR , który przeniósł ich do wentylatorów, wygarniaczy, ślimaków i ogromnego wielomodułowego filtra podciśnieniowego, było pod ogromnym wrażeniem tego co doświadczyli, ponieważ rozpaliło to ich wyobraźnię. W oparciu o technikę trójwymiarową 3D i dzięki okularom VR, wiele osób odcięło się od bodźców zewnętrznych i doświadczyło obecności w zakamarkach urządzeń, o których nie mieli pojęcia.


Specjalnie przygotowana aplikacja NESTRO dostępna i pobierana na telefon lub tablet w systemie Android, umożliwiła obserwację przy użyciu AR, lewitujących podczas pracy urządzeń, co zmieniło sposób ich postrzegania.

Zapraszamy wszystkich do  ściągnięcia w  Google Play dla Adroid, aplikacji  NESTRO ,aby zakosztować tych inspirujących wrażeń,bo "rzeczywistość to za mało...". Po ściągnięciu aplikacji NESTRO, można  skierować  telefon lub tablet na  prospekty załączone do tego poprostu i  cieszyć  się rozszerzoną  rzeczywistością...

 

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj