Nominacja do tytułu "Symbol innowacji 2017"

Miło nam poinformować, iż działania innowacyjne NESTRO® oraz wprowadzanie rozwiązań wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, zostały docenione poprzez uzyskanie nominacji do tytułu „Symbol innowacji 2017” w ogólnopolskim programie prowadzonym przez Redakcję "Monitora Biznesu", niezależnego dodatku do "Rzeczypospolitej" oraz "Monitora Rynkowego", niezależnego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej".

Program „Symbol Innowacji” , prowadzony w oparciu o ścisłą metodologię, jest programem potwierdzającym najwyższą jakość, skuteczność zarządzania i polityki zrównoważonego rozwoju. Stanowi nieocenioną pomoc w kształtowaniu pozycji konkurencyjności oraz w doskonaleniu procedur związanych z polityką jakości w mikro i makroskali. Nominowani do tytułu
to firmy i instytucje, cechujące się innowacyjnością, rozumiejące rolę prestiżu w zapewnieniu silnej pozycji na rynku i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji.

W poprzednich latach wśród laureatów Symbolu Innowacji znalazły się: BUMAR, Górażdże Cement, Instytut Biochemii i Biofizyki PAN, Bitron, Mazak, Haldex czy InnoEnergy.
Serdecznie dziękujemy…..

 

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj