Wielki sukces na targach HANNOVER MESSE 2017!

Zakończyły się pełne wrażeń targi HANNOVER MESSE 2017

Nie byłeś? Żałuj!

Dużo się działo na  stoisku  województwa  opolskiego które mieliśmy  zaszczyt  reprezentować. Wiele osób z całego  świata które chciało zdobyć praktyczną wiedzę i zobaczyć w jednym miejscu ekoinnowacyjne rozwiązania odpylania NESTRO w wirtualnej rzeczywistości Digital Holding, przyszło na  stoisko regionów-województwa opolskiego w hali nr 3.
Wirtualnego spaceru wśród naszych urządzeń doświadczył m.in. wicepremier Jarosław Gowin, Komisarz UE Elżbieta Bieńkowska, jak również prof. Marek Tukiendorf czy przedstawiciele Izb gospodarczych Nadrenii-Palatynatu oraz Luxemburga.
Główne Stoisko narodowe zwiedziły Pani Kanclerz Angela Merkel oraz Pani Premier Beata Szydło.

W trakcie trwania targów HANNOVER MESSE 2017 uzyskaliśmy dodatkową możliwość zaprezentowania województwa opolskiego oraz naszych firm na scenie głównej polskiego stoiska , na to spotkanie przybyło wielu zaproszonych znakomitych gości z całego świata.

Wirtualna rzeczywistość VR - NESTRO&DIGITAL HOLDING , oraz rozszerzona rzeczywistość AR,która otwierając wyobraźnię i pokazując atuty rozwiązań w ekoinnowacyjnych systemach odpylania NESTRO, wzbudziła pozytywne emocje i wywołała ogromne zainteresowanie wśród wielu gości.
Odwiedzający po zakończonej prezentacji województwa opolskiego skierowali swoje kroki na nasze stoisko, aby
dostarczyć swoim zmysłom dodatkowych niespodzianek, ponieważ byli przekonani że jednak: „ rzeczywistość to za mało…” i u nas zobaczyli więcej....

Targi dobiegły końca, bardzo serdecznie dziękujemy Opolskiemu Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Opolskiego za zaproszenie nas do uczestnictwa w targach. Dziękujemy również naszemu partnerowi Digital Holding za pozytywną i merytoryczną współpracę nad tym projektem.....

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj