Rozdrabniacze

 Nasza firma jest kompetentnym partnerem w dziedzinie technik rozdrabniania. Zapewniamy Państwu:

  • dojrzałe, solidne rozwiązania techniczne służące ekonomicznemu rozdrabnianiu najróżniejszych materiałów, absolutną niezawodność i wysoka efektywność użytkowania,
  • zdatność do stosowania zarówno w zakładach rzemieślniczych, jak i w przemyśle.

Seria NZL stanowi szczególnie solidną konstrukcję rozdrabniaczy materiałów wtórnych, spełniających wszystkie wymagania, jakie stawiane są podczas rozdrabniania:

  • twardego drewna
  • miękkiego drewna
  • kartonów
  • płyt wiórowych
  • materiałów drewnopodobnych.

Zasada działania:

Doprowadzenie materiału odbywa się od góry, poprzez lej zasypowy urządzenia rozdrabniającego. Za pomocą sterowanego hydraulicznie popychacza materiał przeznaczony do rozdrabniania jest dociskany do rotora tnącego. Ruch postępowy popychacza odbywa się krokowo, w zależności od poboru prądu przez silnik główny. Rozdrabnianie materiału następuje pomiędzy nożami obracającymi się na wale rotora i stałym przeciw nożem umieszczonym w maszynie. Po rozdrobnieniu następuje odtransportowanie materiału poprzez instalację odciągową, na transporterze ślimakowym lub na taśmie transportowej.

Dzięki narzędziom skrawającym KONKAV (o możliwości czterokrotnego obrotu) osiągana jest wysoka wydajność rozdrabniania. Narzędzia skrawające KARO o możliwości ośmiokrotnego obrotu zapewniają długa żywotność.

Rozmiary zrębków dobierane są poprzez rozmiary otworów sita. Rozplanowanie wielkości otworów następuje w zależności od przypadku zastosowania.

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj