Realizacje 2016

NESTRO jest synonimem najwyższej jakości, bazującej na tradycji inżynierskiej, innowacyjnych rozwiązaniach i bogatej wiedzy fachowej. Jesteśmy nie tylko producentem, czujemy się również odpowiedzialni za efektywne funkcjonowanie filtrów czy wentylatorów podczas eksploatacji. Jako cieszący się uznaniem partner w realizacji ekoinnowacyjnych systemów odpylania, realizujemy inwestycje , które nawet w odległej przyszłości będą odpowiadać ciągle zmieniającym się i rosnącym wymaganiom.

W projektach systemów odpylania nastawieni jesteśmy na efekt końcowy, czyli efektywność, jakość i skuteczność procesową projektowanych systemów. Takie rezultaty uzyskujemy dzięki wypracowanym metodom postępowania na każdym etapie projektowania technologicznego, budowy i uruchomienia.

Grupa naszych projektantów posiada bogate doświadczenie w zakresie rozwiązań technologicznych. Projektanci wspierani są przez najnowsze narzędzia projektowe. Kluczową rolę w realizacji projektów technicznych stanowi etap planowania. Dzięki doświadczeniu, a także wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi IT, plany realizacji stanowią pomoc nie tylko dla nas, ale w głównej mierze dla naszych Klientów w lepszym przygotowaniu do pozytywnych zmian jakie niosą ze sobą nowe ekoinnowacyjne systemy odpylania.

Na etapie planowania wykonujemy nie tylko projekty koncepcyjne, ale również nierzadko projekty branżowe. Posiadane przez nas własne zaplecze produkcyjne i badawcze pozwala na bieżącą weryfikację wielu opracowanych przez nas rozwiązań.

Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych tegorocznych realizacji:

 

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj