Nasza firma

Jesteśmy producentem urządzeń z 40-letnim doświadczeniem i oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług z zakresu odpylania, transportowania i oddzielania wiór, pyłów i innych materiałów lekkich, jak i powietrza i gazów w obszarach związanych z obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzywa sztucznego, śmieci i paliw stałych. Nasze produkty działają w każdym zakątku świata.

Produkty i usługi firmy NESTRO dążą do polepszenia warunków w zakładach pracy i jakości życia dzięki redukcji szkodliwych substancji w powietrzu.

Bardziej wydajne wykorzystanie surowców np. przy obróbce drewna (brykietowanie, peletowanie) oraz oszczędność energii zwiększa rentowność przedsiębiorstw naszych partnerów.

Dalekosiężny sukces opiera się na nieustannej obserwacji rynku i ciągłym wdrażaniu innowacji. Produkty i usługi NESTRO już teraz wyprzedzają swój czas.

Od wielu lat firma NESTRO zajmuje się tą problematyką, a rozwiązania które w tym zakresie proponuje są zawsze nowoczesne i pozwalają zaoszczędzić energie, jak również zawsze pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Urządzenia filtracyjne od lat wykazywały znaczne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

W latach 80-tych firma NESTRO podjęła się zaprojektowania i wyprodukowania pierwszych urządzeń filtracyjnych z zastosowaniem wentylatorów podciśnieniowych zamiast tradycyjnych wentylatorów nadciśnieniowych. Urządzenia te w ciągu następnych lat dynamicznie zdobywały rynek w branży stolarsko-meblarskiej. Z upływem lat zmieniała się również konstrukcja, która dziś jest jedną z najprostszych, najlżejszych i najtrwalszych z pośród wszystkich urządzeń filtracyjnych dostępnych na rynku.

Technika podciśnieniowa firmy NESTRO z wszystkimi swoimi korzyściami w porównaniu ze zwykłymi urządzeniami na nadciśnienie zdobywa w branży drzewnej i meblowej coraz większe uznanie.

Obok najnowocześniejszej techniki filtracyjnej przyczyniają się do tego również ciągle dalej rozwijana technika magazynowania w silosach NESTRO oraz systemy wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach NESTRO.

Systemy te wypróbowane od lat w najcięższych warunkach pracy wyróżniają się ekstremalnie wysoką niezawodnością i dyspozycyjnością, a ponadto nie wymagają częstej konserwacji.

Dzięki tej przewadze technologicznej NESTRO wyrosło w ostatnim czasie - także dzięki intensywniejszej współpracy ze znanymi producentami maszyn do obróbki drewna - do rangi partnera projektów na całym świecie.

I tak na przykład dostarczono w ostatnich latach kompletne urządzenia do Ameryki Południowej, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, które zostały na miejscu zmontowane i uruchomione przez własny serwis firmy NESTRO.

W przypadku wszystkich projektów - zarówno w kraju jak i zagranicą - klienci NESTRO czerpią korzyści z planowania kompletnych rozwiązań, od przyjęcia postawionego problemu i planowania urządzenia do rozruchu i przeszkolenia personelu.

Indywidualne i zależne od specyfiki danego zakładu wymagania wobec poszczególnych urządzeń do odpylania i oczyszczania są dla firmy NESTRO za każdym razem nowym wyzwaniem. Na te warunki skierowana jest technologia NESTRO ze swoją dużą elastycznością i przystosowaniem do różnych warunków pracy.

Grupa NESTRO jest już obecna na całym świecie z biurami sprzedaży i firmami partnerskimi.

W firmie NESTRO klient otrzymuje wszystko „z pierwszej ręki “.

Obok planowania i projektowania optymalnych rozwiązań dla klienta jak i własnej produkcji elementów, wszelkie urządzenia instalowane i uruchamiane są przez własny wysoko wykwalifikowany personel

kontakt

logo Nestro

Stare Olesno
ul. Kolejowa 2
PL 46-300 Olesno

34/35 09 801
34/35 05 310
info@nestro.pl

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana
OK

Korzystamy z plików cookies

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj