OBEJRZYJ PRODUKT Z KAŹDEJ STRONY

Przytrzymaj lewy przycisk myszy i wykonaj ruch w lewo lub prawo.
lub
Przesuń w lewo lub prawo

Ściany lakiernicze suche

Ściany lakiernicze NESTRO - ekoinnowacja która się opłaca!

Firma NESTRO w każdej sytuacji realizowania swoich inwestycji w obszarach związanych z lakierowaniem oferuje doskonale zorganizowane, optymalnie dopasowane i wydajne ściany lakiernicze umożliwiające racjonalizację procesów pracy. Firma zapewnia konkretne know-how, całościowe zaplecze techniczne oraz pełne zaangażowanie w każdy projekt techniki lakierniczej.

Za sprawą stworzenia linii ścian lakierniczych typu: LACKY 1616 oraz NFW 2020, firma NESTRO może zaoferować klientom optymalne stanowiska do pracy przy lakierowaniu powierzchni na wysoką jakość. Każdy z tych produktów stworzony jest zgodnie z know-how jaki posiada firma i oferuje pełen zakres korzyści wynikających z ich stosowania. Już ściana lakiernicza typu LACKY jest w stanie zapewnić pożądaną jakość pracy przy pracy z wymagającymi powierzchniami, a nawet spełnić wyższe wymagania jakościowe. System ten przeznaczony jest dla klienta, dla którego ważny jest koszt. Z kolei ścianę lakierniczą typu NFW zaprojektowano dla konsekwentnie oszczędzających energię przy zachowaniu optymalnej jakości stanowiska pracy.

Oszczędności i ekologia

NESTRO zapewnia, że koszty inwestycji poczynione w obsługiwanych przez firmę zakładach zwracają się bardzo szybko. Co więcej, nakłady na infrastrukturę obniżone są od samego początku. Zastosowanie odpowiednich urządzeń pozwala na uzyskanie oszczędności energii rzędu do 30%. Dodatkowe oszczędności uzyskuje się dzięki zapobieganiu biernej konsumpcji energii poprzez zastosowanie klap pneumatycznych na rurach wylotowych i stojaków na pistolety z pneumatycznym zamykaniem klap po odłożeniu pistoletu.

Zastosowanie technologii NESTRO znacząco ułatwia radzenie sobie z rozpylonymi w powietrzu substancjami. Rozwiązanie NESTRO sprawdza się w produkcji podzespołów o wyższym połysku, pozwala na obróbkę elementów różnej wielkości zapewniając stale niezmienną, gwarantowaną jakość. Technologia umożliwia nieskrępowaną pracę na stanowisku, zapewniając stałą i równomierną filtrację powietrza.

Oferowane ściany lakiernicze umożliwiają nie tylko przyspieszenie procesów środowiska pracy, ale również poprawiają jego jakość, ograniczają poziom stresu i podnoszą wydajność. Spodziewane korzyści to nie tylko oszczędności dochodzące do 30%, ale również zoptymalizowane procesy i efektywniejsza praca. Poprawione zostają procesy schnięcia, uzyskuje się niezawodną jakość i bardzo długą żywotność, a wszystkie filtry wymienia się łatwo.

Firma NESTRO posiada już 40 letnie doświadczenie w dziedzinie konstrukcji systemów odpylania i lakierowania dla zakładów produkcyjnych, dzięki temu oferuje pewne i sprawdzone systemy.

Ściana lakiernicza NESTRO typu LACKY

Urządzenia tego typu posiadają standardowo wbudowany u góry na ścianie specjalny wentylator zapewniający bardzo dużą wydajność. Wyposażony jest w silnik z zabezpieczeniem przeciw eksplozyjnym. Dodatkowym atutem urządzenia jest mały hałas . Ściana posiada na całej powierzchni suchy filtr wykonany na bazie specjalnego włókna szklanego, który ma zdolność absorbcji do 4700 mg/m2 i skuteczności separacji 98 - 99 %.

Mata filtracyjna z włókna szklanego ma o wiele dłuższą żywotność od filtrów kartonowych, jest bezpieczniejsza w eksploatacji, można ją w łatwy sposób regenerować czyszcząc sprężonym powietrzem, co nie jest możliwe przy zastosowaniu filtra kartonowego.

Ściana lakiernicza sucha typu Lacky 1616

- powierzchnia robocza 1600x1600 (l x h),

- głębokość ściany lakierniczej 800,

- wentylator z zabezpieczeniem przeciw eksplozyjnym o mocy 2,6 kW, zamontowany na ścianie lakierniczej,

- wydajność wentylatora ok.7000 m3/h,

- tkanina filtracyjna zielono-biała zamontowana wewnątrz ściany w kasetonach,

- całkowita wysokość 2850 mm

- króciec wylotowy Ø 350

- dwa ekrany boczne o szerokości  800 mm każdy.

Ściana lakiernicza NESTRO typu NFW 2020

Urządzenia te posiadają standardowo wbudowany wewnątrz specjalny wentylator zapewniający: bardzo dużą wydajność z zabezpieczeniem przeciw eksplozyjnym, mały hałas zapewniający duży komfort pracy obsłudze, przysłonięty ściankami profilowymi (podwójne żaluzje metalowe), które odseparowują 70 - 80 % lakieru z powietrza.

Następnym elementem umieszczonym bezpośrednio za żaluzjami metalowymi jest suchy filtr wykonany na bazie specjalnego włókna szklanego, który ma zdolność absorbcji do 4700 mg/m2 i skuteczności separacji 98 - 99 %.

Ściana lakiernicza sucha typu NFW 2020

- powierzchnia robocza 2000x2000 (l x h),

- głębokość ściany lakierniczej 900,

- wentylator z zabezpieczeniem przeciw eksplozyjnym o mocy 2,2 kW, zamontowany wewnątrz ściany lakierniczej,

- wydajność wentylatora 8500 m3/h,

- komplet żaluzji zewnętrznych i wewnętrznych metalowych,

- tkanina filtracyjna zielono-biała zamontowana wewnątrz ściany za żaluzjami metalowymi,

- całkowita wysokość 2150 mm

- króciec  wylotowy Ø 400

- dwa ekrany boczne o szerokości  500 mm każdy