OBEJRZYJ PRODUKT Z KAŹDEJ STRONY

Przytrzymaj lewy przycisk myszy i wykonaj ruch w lewo lub prawo.
lub
Przesuń w lewo lub prawo

Filtry zasobnikowe

Dzięki filtrom zasobnikowym NESTRO na najmniejszej przestrzeni można umieścić duże powierzchnie filtracyjne. Filtry te wyposażone są w pojemny zasobnik pośredni trocin, wiórów i pyłów.

Filtry typu NFHSU do pracy z podciśnieniem wykonane są z 4-milimetrowej blachy stalowej ocynkowanej metodą galwaniczną i skręcone od wewnątrz. Konstrukcja jest bardzo stabilna i zapewnia długą żywotność. Szybkość wyporu w węzach filtracyjnych ustawiana jest na niewielką wartość. Dzięki temu możliwe jest poprawne funkcjonowanie urządzeń także wówczas, gdy transportowane są duże ilości wiórów, trocin i pyłów.

Kanały powietrza zwrotnego z klapami przełączającymi, napędzane silnikami, także z płynną regulacją, wliczając przekierowanie o 180°, z przebadanym wzorem klap wybuchowych spełniają wymagania TRGS553. W razie zastosowania wentylatora i wielu rur ssących (odciąganie grupowe) zużycie energii zostaje zmniejszone.

Wśród filtrów zasobnikowych NESTRO wyróżnić możemy m.in.:

  • Podciśnieniowy filtr zasobnikowy złożony ze stalowej podpory, z alternatywnym rozwiązaniem wyprowadzania na urządzenie transportowe albo do podsuwanego kontenera
  • Podciśnieniowy filtr zasobnikowy na podstawie z wylotem do pierścieniowego urządzenia transportowego do napełniania silosu