OBEJRZYJ PRODUKT Z KAŹDEJ STRONY

Przytrzymaj lewy przycisk myszy i wykonaj ruch w lewo lub prawo.
lub
Przesuń w lewo lub prawo

Technika usuwania odpadów

Nestro projektuje, produkuje i montuje wysokowydajne systemy odciągu i filtracji wykorzystywane w procesie segregacji materiałów wtórnych. We współpracy z największymi firmami z branży segregowania odpadów oraz technologii przesyłu i transportowania surowców powstają kompletne, precyzyjnie dopasowane do zadań instalacje sortujące dla zakładów utylizacji odpadów.

Zysk dzięki ekoinnowacyjnym rozwiązaniom odciągowym Nestro:

  • precyzyjne oddzielanie materiałów lekkich i ciężkich poprzez zastosowanie separacji powietrzem
  • oddzielanie surowców od powietrza procesowego w separatorze
  • końcowa filtracja i oczyszczanie zużytego powietrza

Rezultatem jest znaczne zminimalizowanie zużycia energii oraz optymalny klimat na stanowisku pracy, bez czynników stanowiących zagrożenie dla zdrowia. Odpowiednio zaprojektowane materiały i komponenty układu przyczyniają się do bezawaryjnego przebiegu pracy oraz wysokiej żywotności urządzeń.

Nasza wiedza fachowa zgromadzona w ciągu 30 lat doświadczeń oraz współpraca z uznanymi partnerami jest dla nas podstawą ekonomicznych i wysokowydajnych instalacji w dziedzinie recyklingu i technologii ochrony środowiska.

NESTRO tworzy koncepcje, projektuje i produkuje systemy wyciągowe i filtracyjne do kompletnych instalacji recyklingowo - sortujących, kabin rozdzielających i innych procesów którym towarzyszy generowanie pyłów.