Przykładowe realizacje urządzeń filtracyjnych oraz systemów odpylania

Przez ostatnie 40 lat naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów dotyczących usług z zakresu odpylania, transportowania i oddzielania wiór, pyłów i innych materiałów lekkich, jak również powietrza i gazów w obszarach związanych z obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzywa sztucznego, śmieci oraz paliw stałych.

NESTRO® jest synonimem najwyższej jakości, bazującej na tradycji inżynierskiej, innowacyjnych rozwiązaniach i bogatej wiedzy fachowej.

Jesteśmy nie tylko producentem, czujemy się również odpowiedzialni za efektywne funkcjonowanie filtrów czy wentylatorów podczas eksploatacji. Jako cieszący się uznaniem partner w realizacji ekoinnowacyjnych systemów odpylania, realizujemy inwestycje, które nawet w odległej przyszłości będą odpowiadać ciągle zmieniającym się i rosnącym wymaganiom.

W projektach systemów odpylania nastawieni jesteśmy na efekt końcowy, czyli efektywność, jakość i skuteczność procesową projektowanych systemów. Takie rezultaty uzyskujemy dzięki wypracowanym metodom postępowania na każdym etapie projektowania technologicznego, budowy i uruchomienia.

Grupa naszych projektantów posiada bogate doświadczenie w zakresie rozwiązań technologicznych. Projektanci wspierani są przez najnowsze narzędzia projektowe. Kluczową rolę w realizacji projektów technicznych stanowi etap planowania. Dzięki doświadczeniu, a także wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi IT, plany realizacji stanowią pomoc nie tylko dla nas, ale w głównej mierze dla naszych Klientów w lepszym przygotowaniu do pozytywnych zmian jakie niosą ze sobą nowe ekoinnowacyjne systemy odpylania.

Na etapie planowania wykonujemy nie tylko projekty koncepcyjne, ale również nierzadko projekty branżowe. Posiadane przez nas własne zaplecze produkcyjne i badawcze pozwala na bieżącą weryfikację wielu opracowanych przez nas rozwiązań.

Czytaj dalej